O projektu

Rezidence Trojická se nachází v historické rohové budově v Praze 2 – Nové Město. Projekt nabízí 28 bytových jednotek, plus možnost využití suterénních  nebytových prostory jako restauraci a fitness centrum. Bytové jednotky od 1+kk až 4+kk v domě po kompletní rekonstrukci a nové nástavbě. Již ve standardu nabízíme luxusní vybavení. V suterénu domu sklepní kóje a komerční plochy. V podkroví v 6. a 7. NP se nacházejí mezonetové byty s terasou s výhledem na panorama Prahy.

  • k dispozici je Vám 23 bytových jednotek v rekonstruované části s dispozicemi od 1+kk do 3+kk o velikosti 30 m2 po 81 m2 
  • 5 nových bytových jednotek v podkroví s dispozicemi od 2+kk do 4+kk a šatnou o velikosti 85 m2 po 177 m2
  • byty jsou nabízeny ve vysokém standardu
  • ke každé bytové jednotce náleží sklepní prostor
  • z vyšších pater nádherný výhled na Prahu

Nově zrekonstruovaný rezidenční bytový dům se nachází v lukrativní lokalitě Praha 2 - Nové Město, které má rozlohu 4,19 km² a rozkládá se v centrální části Prahy, na pravém břehu Vltavy. Zahrnuje celé katastrální území Vyšehrad, dále pak velkou část katastrálního území Nové Město a Vinohrady, a malou část katastrálního území Nusle. Projekt se nachází na rohu ulic Trojická a Pod Slovany v těsné blízkosti zahrad Emauzského kláštera a nedaleké Botanické zahrady.